Yıkanabilir halı, koridor halısı, eskitme halı

VINTAGE HALILAR HAKKINDA BİLGİLER VE SATIN ALMA KILAVUZU

Eskitme halılar her şey yeniden yeni!

VINTAGE HALILAR ÜZERİNE BİR NOT

Günümüzde “eskitme” terimi sıklıkla kullanılmaktadır, ancak otantik olarak kabul edilebilmesi için halıların 1920’den sonra ve günümüzden 20 yıl önce üretilmiş olması gerekir. Eskitme tarzı halılarımız, zamana direnmek yerine eski ve fazla boyanmış halı görünümü sunar. Bu yumuşak apreli, önceden kullanılmış halılar, ağartıldıktan sonra farklı bir renkle boyanarak orijinal renginin son kalıntılarını da ortadan kaldırarak desenin şeklini bırakır.

Malzemeleri

Yeni üretim yöntemlerinin gelişmesiyle eviniz için eski bir halı satın almak pahalı olmak zorunda değil; bunun yerine, çok daha az parayla yıpranmış görünümlü bir halı modeli bulabilirsiniz! Eskitme halı modelleri genellikle yün, pamuk veya polyesterden elde püsküllü veya elle düğümlenir ve yün en yaygın malzemedir. Eskitme tarzı halılar tipik olarak  4 m2 ve 6 m2 ölçülerinde ve 1 cm hav yüksekliğine sahiptir. koridor halısı

Odaya göre

  • Eskitme, modernle hayal edebileceğinizden çok daha iyi birleşiyor; Beklenmedik bir tasarım özelliği için yatağınızın yanına veya banyoya vintage bir halı veya yolluk yerleştirin.
  • Kalıbı kırın ve eski bir halıyı duvara bir sanat eseri olarak asın.
  • Trafik düzenini gizlemek için giriş kapısı veya ana salon gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda daha canlı desenlere sahip tarihi kilimler seçin.
  • Ağızları açık bırakacak bir katmanlama efekti için, daha büyük bir jüt hasırın üzerine daha küçük bir vintage tarzı halı yerleştirin.

Desen ve renk

Eskitme halıların birçok farklı renk ve deseni bulunmaktadır. Bireysel gereksinimlerinize en uygun olanı elde etmek için çeşitli boyut ve şekillerden birini seçin. Sağladığımız vintage halıların büyük bir kısmı, diğer formların daha küçük bir seçkisiyle dikdörtgen şeklindedir ve çoğunlukla siyah, gri ve mavi renk ailesindedir ve diğer bazı renkler de sunulmaktadır. Yıkanabilir halı

ESKİTME HALILARINIZIN BAKIMI VE TEMİZLİĞİ

Fazla pislikten kurtulmak için, duvardan duvara halınızı süpürdüğünüz kadar sık ​​halılarınızı da süpürün.

Hasara neden olabileceğinden, saçaklı bir halının yakınında süpürmemeye dikkat edin.

Süpürgenizde, silindirlerin dönmesini engelleyen ve yalnızca emiş kullanan halı modunu kullanın.

Süpürmeden önce, banyo kilimindeki başıboş tüyleri veya alan kilimlerindeki evcil hayvan tüylerini kestirme yönünde hareket ettirerek fırçaladığınızdan emin olun.

Alan kilimlerinizi solmaya ve yaya trafiğinden ve güneş ışığından yıpranmaya karşı korumak için yılda birkaç kez döndürün.

Küçük kilimlerdeki kiri ve kiri çıkarmak için, dışarıda kuvvetlice sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Film izle