FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Sublimasyon transfer kağıdı, Dijital transfer kağıdı, Tekstil transfer kağıdı

Sublimasyon Transfer Kağıdı

Sublimasyon transfer kağıdı kullanarak bir görseli farklı nesnelerin yüzeylerine uygulayabilirsiniz.

Tekstil sublimasyon transfer kağıdı kullanarak baskı yöntemiyle bir görselin polyester ve poleyster kaplamalı kumaşların yüzeylerine aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Tekstil transfer süblimasyon kağıtları polyester ve poleyster kaplamalı kumaşlarda çok keskin ve detaylı baskı hatları vermektedir.

Baskı işlemi hobi ya da profesyonel amaçlarla tercih edilir. Farklı nesnelerin yüzeylerine bir görselin aktarılmasında kullanılan transfer kağıtları pek çok sektörde kullanıyor. Baskı ürünlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaya devam ediyor. Emir Trans Tekstil Transfer Sublimasyon Kağıdı ihtiyaçlarınızda sizlere çözüm oluyor.

Dijital Baskı Kağıtlarında daha az mürekkep kullanarak, yüksek kalite hat keskinliği ve canlılık almak mümkündür.

Dijital transfer kağıdının en önemli özellikleri;
Hızlı kuruması,

Kaliteli mürekkep transferi,

Kolay kullanımı,

İnce detayları basabilmesi,

Piyasaya göre uygun fiyatlı olması,

Sert materyaller üzerinde sağlıklı baskı vermesiyle bilinir.
Yüzeylere istenilen şeklin aktarılmasını sağlayan transfer kağıtları zengin ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.
Tekstil Transfer Kağıdı Çeşitleri

Tekstil transfer kağıdı pek çok malzeme üzerinde güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Doğru materyallerin kullanılması sonucunda aradığınız baskı kalitesine ulaşabilirsiniz. Yurtdışından ithal ettiğimiz lisanslı kimyasal ve pigmentlerimizle en hassas ve zeminli işlerinizde doygun ve canlı renkler elde etmenizi sağlar.

Baskı Kağıtları İmalatı

Kağıt sektöründe edinmiş olduğumuz 35 yıllık tecrübe ve 15 yıllık teknik tekstil birikimimiz, bizi tekstil dijital transfer kağıdı üretiminin bir parçası olmaya itmiştir. EmirTrans Tekstil Sublimasyon Dijital Baskı Kağıtları A.Ş. Temelleri 1981 yılında ve kağıtçılık sektöründe faaliyet gösteren Aymat Kağıtçılık ve Matbaa Malzemeleri firmasının yan kuruluşu olarak faaliyete geçmiştir.

Anasayfa