FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

statik uygulama projeleri , mekanik uygulama projeleri , elektrik uygulama projeleri

Elektrik Uygulama Projeleri

Elektrik uygulama projeleri binalarda, yapılarda özel olarak tasarlanmış bir sistemi ifade etmektedir. Sönmez Mühendislik tasarımlarında mükemmel sonuçlara odaklanıyoruz.

Elektrik uygulama projeleri  için dilediğiniz anda başvuru yapabilirsiniz. Işıklandırma sistemleri, elektrikli çalışan makinelerin doğru akımlarla oluşturulması açısından güvenli bir hizmet verilmektedir. Mühendislerimiz alanında uzman tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Projelerin tüm gereksinimleri titizlikle yerine getirilmektedir.

Statik Uygulama Projeleri 

Statik uygulama projeleri   binaların tüm ayrıntılarıyla görüntülendiği bir detaylı hazırlık birimidir. Projenin amacı, hazırlanan yapının sağlıklı bir analizinin sunulabilmesidir. Sabit sistemlerin planında projelendirme işlemleri çok detaylı bir hizmet gerektirmektedir. Sönmez Mühendislik olarak proje ihtiyaçlarınızın tamamına yanıt vermekteyiz.

Mekanik Uygulama Projeleri

Mekanik uygulama projeleri makine mühendislerince uygulanan teknik çizim gerektiren sistemleri ifade etmektedir. Onaylanan projelerle beraber

  • Sıhhi tesisat
  • Isıtma, soğutma
  • Sıcak su sistemleri
  • Havalandırma
  • Temiz ve pis su atık sistemi
  • Yangın söndürme sistemleriyle alakalı hesaplama ve çözümler sunulmaktadır. Binaların tamamında bu sistemlerin önemi büyüktür. Toplamda sorunların çözümüne odaklanan bir firma olarak ekonomik avantajlar sağlanmaktadır. Arızaların yenilenmesini engellemek tasarruf anlamına gelir.