FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

stadyum koltuğu, konferans koltuğu, amfi ve okul sıraları

Kapalı Mekan Kurulum Hizmetleri

Tiyatro, sinema ya da konferans salonlarını sizler için hazırlayabiliriz. Proje ve mimari ekiplerimizle tam zamanında toplanma alanlarını kurabiliriz.

Konferans koltuğu ve diğer projeler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Konferans pek çok alanda kullanılmaktadır. Konferans koltuklarını sizler için yerleştiriyor ve ihtiyacınız olan alanları oluşturuyoruz. Konferans koltukları tekli, ikili ya da daha çok sıralı olabilir. Konferans koltuk parçalarını birleştirerek özel sıralar oluşturabiliriz. İsteklerinize uygun bir şekilde projelerimizi kolayca tamamlayabiliriz.

Stadyum Koltuğu

Stadyum koltuğu modelleri seyircilerin konforunu sağlamak için tasarlandı. Bu koltuk çeşitleri farklı şekillerde üretilebiliyor. Doğal hammadde kullanılarak üretilen tribün koltuğu modellerinin kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Koltuklarımız ISO 9001:2005 Kalite Yönetmeliği’ne göre üretilmiştir.

Amfi Ve Okul Sıraları

Firmamızın oluşturduğu amfi sıraları öğrencilerde duruş bozukluğuna neden olmuyor. Öğrenci sırasının tasarımı son derece önemlidir. Öğrencilerin üzerinde en çok zaman geçirdikleri bu gereçlerde kaliteli çalışmalarımız bulunuyor. Farklı yaş aralıklarına göre amfi ve okul sıralarını kurabiliriz. Özel okul sıraları ve amfi sınıflarının yapısına göre projeler hazırlıyoruz. Amfi ve okul sıraları projeleri için hemen bizleri arayabilirsiniz.