FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

son dakikam , En son haberler , Son Haberler

Tarafsız Haberin Adresi Sondakikam.com.tr Yayında !

Sondakikam.com.tr internet haber sitesi yayında,son dakika içerikleri,gündem haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile gerçek gündemi takip edip okurlarına sunan haber sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor. En son haberler

Son Dakika Haberler Neden Önemli ?

Son dakika gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin takip ettiği içerikleri sizler için düzenliyor,araştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz. Son Haberler

SonDakikam.Com.Tr Haber Sitesi Yayında ! 

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız dürüst ve güvenilir bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Haber Sitesi ! 

Gerçek gündem ilkeleriyle hazırlanan,ana akımı takip etmek yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile gerçek gündem maddelerini okurlarına sunan haber sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli haber yapmayı kendine esas edinmiştir.Geçmişten günümüze gelen yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son içerikleri ilk sizin duymanızı sağlamayı amaçlayan yeni nesil haber içerik platformudur.Gündem haberleri,siyaset haberleri,ekonomi haberleri,yerel haberler,dünya haberleri,magazin haberleri bilim haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile sizlerin güncel bilgi ve haberlere ulaşmanızı amaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izleme,namaz vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,hava durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere güncel haberleri tarafsız dürüst ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

 

Ne Yapıyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır. 

Yasalara %100 Uygun

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve haber sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi merak ediliyor. 

Genel Ahlaka ve Etiğe Uygun Habercilik ! 

Kadir Şinas Türk milletinin genel ahlakına uygun etik ve tarafsız haber anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın hayatına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en uygun doğru ve tarafsız haberleri yerli ve yabancı haber organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu ! 

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına katkıda bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi yerli ve yabancı yayın organlarında en güzel şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır.

Sondakikam.com.tr haber sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr haber sitemize aittir. Haber sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün içerik ve çalışmalarımız, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

 

Ürettiğimiz içerikler ve haber ajanslarımızdan aldığımız haber ve diğer görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haber sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Siyaset Haberleri ! 

Ülkemizde devam eden yoğun siyasi gündemi yakından takip edip,sizlere doğru olanı ve görünenden ziyade olay ve durumların perde arkasını aktarmayı amaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en güzel haberleri sunmak için var gücüyle çalışıyor.Akp,mhp,chp,iyi parti,saadet partisi,ve yerli bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri ! 

Kur dalgalanmaları altın fiyatları dolar fiyatları asgari ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’de…

 

Son Dakikam ! Hızlı Güvenilir Tarafsız Haberler….