FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Saç ekimi , İzsiz saç ekimi , Manuel fue

Saç Ekim Merkezi

Sizde yepyeni görünümünüzle hayatınıza devam etmek ister misiniz? Hemen randevu alarak saç ekim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Saç ekimi uygulamasına başlamadan önce saç analizinin detaylı olarak yapılması gerekir. Saçlarda oluşan sorunları tespit eder buna göre tedavi uygularız. Saç ekimi yapılabilmesi için saçların alınacağı donör bölgedeki kapasiteyi tam olarak hesaplayarak hareket ederiz. Ekim işlemlerinde sizin isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Böylece sizleri memnun edecek operasyon desteğinden yararlanabilirsiniz. Saç ekim merkezimiz gelişebilecek bütün komplikasyonlara karşı da hazırlıklıdır.

Saçlarınız seyrek ya da tamamen dökülmüşse saç ekim desteği almanız gerekir. Biz saç ekiminde izsiz operasyon gerçekleştirebiliriz. İzsiz saç ekimi işlemlerinde en net doğal görüntü elde edilir. FUE saç ekimi yönteminde kök alınan yerlerde iz kalmamaktadır.

Manuel Saç Ekimi

Manuel FUE yönteminde greftler tek tek çıkarılır ve saçsız olan bölgeye eklenir. İlk kullanılan saç ekim uygulamalarından bir tanesidir. FUT yöntemine alternatif olarak geliştirilmiştir. Manuel Fue saç ekiminin en büyük avantajı greftlerin en az zararla çıkarılmasıdır. En iyi tekniklerden bir tanesidir. Biz bu uygulamayı sizler için yapabiliriz.

www.newlifemed.com.tr