FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

parke taşı , beton bordür , oluk taşı

Dekor Taşı Firması

Dekor taşı firması olarak geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Çarpıcı dokusu ve görünüşü ile son derece modern ve çağdaş duruyor.

Parke taşı sıklıkla karşımıza çıkan ve en çok kullanılan taş parkelerdir. Farklı renk ve boyutlar da sizler için üretim yapıyoruz. Beton özelliği sayesinde oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kullanımı oldukça avantajlı bir yer kaplama malzemesidir. Okul bahçelerinde, okul çevresinde, sokaklarda, oto park alanlarında, caddelerde, eğilimli yollarda, düz yollarda, gezi alanlarında, eğlence alanlarında ve kaldırımlar da sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bina önünde de kullanımı tercih ediliyor. Sizlere en uygun fiyat garantisi sunan lider bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz.

Beton Bordür Üretimi

Beton bordür denildiğinde akıllara gelen tek firmayız. Sektörde üstün kalite, müşteri memnuniyeti ve garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız en uygun fiyatlar da siz değerli müşterilerine hizmet sunuyor. Detaylı bilgi için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız oluk taşı gibi daha pek çok dekoratif taş üretimi yapmaktadır. İstediğiniz renkler de ve boyutlar da sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

dekortasi.com