FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Lgs , Tyt , Anaokulu Eğitim Seti

Buse Kitap Evi

Sektöre yıllarını vermiş Buse kitap evi, öğrencilerin ihtiyacı olduğu kitapları uygun ücretler ile satışını yapan kurumsal bir kitap evidir.

Buse kitap evi, Türkiye genelinde satışını sürdürdüğü LGS kitapları ile öğrencilere online hizmet sunuyor. İstanbul’da uzun zamandır hizmetini verdiğimiz kitapçılık sektöründe online satışlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Uygun ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile öğrencilerin eğitimi ile ilgili ihtiyacı olduğunu kitapların satışını yapmaktayız. Aynı zamanda anaokulu eğitimi alacak öğrencilerimiz için Anaokulu eğitim seti satışını web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bu setin içerisinde çocukların gelişimine katkı sağlayacak eğitici kitaplar bulunmaktadır. Okul öncesi eğitimde velilerin alması gereken bir settir.

Bu kitap evi olarak YKS’ye katılım sağlayacak öğrencilerin eğitimi için TYT (Temel Yeterlilik Testi) soru bankaları ve kitapları sunuyoruz. Bu teste katılım zorunlu olduğu için öğrencilerin satışını yaptığımız kitaplar ile yüksek puan alması mümkündür. Kitap evi olarak öğrencilerimize en uygun ücretlerde imkân sunuyoruz. Eğitim için ihtiyacınız olan kitapları web sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

www.busekitap.com