FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Kişiye Özel Takı , İsimli Kolye , Lotus Kolye

Kişiye Özel Takı

Şık ve güzel parçalar ile hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz kişiye özel takı tasarımları için sizler de Tubiss takı markasını tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel takı ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Her tarza uygun pek çok takı bulabilirsiniz. Özel takı tasarımcıları tarafından tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Sizler de sevdiklerinize, özel günler de eşinize veya annenize hediye edeceğiniz tasarım takılar arıyorsanız Türkiye’nin en iyi takı markası olan Tubiss takı’yı ziyaret edebilirsiniz. Zarif ve şık takılar tercih ederek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sevgilinize veya eşinize tüm özel günler de isimli kolye yaptırabilirsiniz. Değer verdiğiniz kişiye alacağınız en ufak bir hediye bile büyük anlamlar taşır. Aynı zamanda kişinin tercih edeceği takı çeşitleri karakteristik özellikleri ifade etmektedir. Her zevke uygun olarak özel tasarlanmaktadır.

Tasarım Kolyeler

Tasarım kolyeler arasında hem çok beğenilen hem de taktığınızda oldukça şık duran lotus kolye‘yi tercih edebilirsiniz. Tubiss takı markası kendi özel tasarım takıcıları ile sizlere hizmet veriyor. Kadın, erkek, çocuk & bebek ve kişiye özel en çok beğenilen takı modelleri Tubiss takı da sizleri bekliyor. Güvenle 7/24 alışveriş yapabileceğiniz bir markadır.