FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Destekten yoksun kalma tazminatı , Yaralamalı trafik kazası sigorta ödemesi , Hasar danışmanlık

Kaza Tazminat Firması

Ülkemizde başına gelebilecek trafik, kazaları ile ilgili danışmanlık hizmeti veren bir firma arıyorsanız bu konuda yardımcı olabiliriz.

Hasar danışmanlık işlemlerini büyük bir özenle yapmaktayız. Alanında uzman kadromuzla beraber kaliteli hizmet vermekteyiz. Mağdurlarımıza doğru bilgiler vererek en iyi sonucu almalarını sağlıyoruz. Mağdurlara vermiş olduğumuz sözleri tamamen yerine getiriyoruz. Bu alanda karşılıklı güven ortamı yaratarak akıllarında soru işareti bırakmıyoruz. Sigorta kapsamındaki kazalarda mağdurları bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevlerimiz devam ediyor.
null
Destekten Yoksun Kalma Tazminatı

Destekten yoksun kalma tazminatı, alınan herhangi bir desteğin ölüm sebebiyle ortadan kalkması durumudur. Bu durumda destek alanlar maddi zararlara uğrayabilir. Destekten yoksun kalma tazminatı, maddi tazminat davası türüdür. Hak sahipleri maddi ve manevi tazminat davası açabilir. Söz konusu tazminatın amacı, kişilerin hayatlarını aynı şekilde sürdürebilmesidir.

Yaralamalı Trafik Kazası Sigorta Ödemesi

Sigorta ödemesi almak için tüm evrakların eksiksiz bir şekilde sigorta şirketine sunulması gerekir. Yaralanmalı kazalarda iyileşme süreci bulunur. Daha sonra heyet raporu ile Yaralamalı trafik kazası sigorta ödemesi alınır. Firmamız bu konuda sizlere danışmanlık desteği verebilir.