FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

butik, kadın giyim, elbise

null
En son modayı takip eden Trend Online Giyim Mağazası Todoara, modanın en yenilikçi, en trend ürünlerini sizler için araştırıyor, tasarımcılarına sunuyor. Her zevke, yaşa ve bedene hitap eden ürünler sizlerin talebiniz üzerine tasarımcılarımız tarafından tasarlanıyor ve üretime giriyor.
Todoara, kadın giyim üzerine yoğunlaşıyor. Siz değerli kadınlarımız için yüksek kalite ve düşük fiyattaki ürünlerimizi online butik sitemizde binlerce ürün çeşitliliği ile sizlere sunuyor. Butik alışverişini sizler için en keyifli hale getiriyor.
Tasarımcılarının tasarımlarını satan Todoara, her bir dokunuşunuzda ürünün kalitesini sizlere tekrar tekrar sunuyor. Yüksek kalitede ucuz butik alışverişinin imkansız olmadığını sizlere kanıtlıyor. Hem ürün kalitesini, hem siz değerli müşterilerimizin bütçesini koruyoruz.
Todoara Butik ürünlerini sezonun trendine göre üretir, mevsimine uygun olarak tasarladığı ürünlerini mevsimi geldiğinde butik sitesine yükler. Butik, online alışverişi hizmetinize sunar.
Satışlarını sadece online olarak sunan Todoara butik giyim üzerine abiye , elbise , mont, ceket, kazak, etek, pantolon başta olmak üzere A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek her ürünü sizler için üretiyor. Hiçbir kategoriyi boş bırakmadığı gibi uygun fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimizin sepetlerini de dolduruyor.
Todoara ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi kalıplara sığdırmıyor, beden aralıklarını S-M-L ile sınırlandırmıyor, Büyük Beden üretimimizle her yaşta ve bedende güzel olduğunuzu herkese kanıtlıyoruz.
Keyifli alışverişler diliyoruz.