FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

Bileklik, Kolye, Yüzük

Takı Çeşitleri


Takılar her dönem olduğu gibi günümüzde de yoğun bir şekilde tercih edilir. Özellikle son dönemlerde takılarda takı setleri daha sık olarak tercih edilmektedir.
Takılar kadınlar için her dönem tamamlayıcı bir ana aksesuar olmuştur. Genel olarak bakıldığında ise takı dünyasında en çok tercih edilen takı bileklik modelleri oluyor. Bileklik modellerinin her yaş grubuna hitap etmesi sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Her sezon tercih edilen klasik bileklik modelleri bu sezonda ön planda yer almaktadır. Kolye Kaliteli ve estetik tasarımlı klasik bileklik modelleri için ghnsilver sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Genel olarak taşlı bileklik modellerine yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Göz alıcı taşların hem özel etkileri hem de estetik olarak beğenilmesi taşlı bilekliklerin sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Farklı bir tarz sevenler için ise bileklik modeli olarak; günümüzde renkli su yolu bileklik modelleri tavsiye edilir. Ghnsilver sitesinde her tarz bileklik modelleri özgün tasarımlar ile yer alır.
Genel olarak takı çeşitlerinde günümüzde halhal, kolye ya da yüzük gibi etkileyici takı türleri tercih edilir. Özelliklede halhal yaz aylarının vazgeçilmez takıları arasında yer almaktadır.
Set Takımlar
Kadınlar için kombin her an değerlidir. Takı türlerinin kullanımlarında da kombin oldukça dikkat çeker. Takı seti takımları ile günümüzde takıların kombinlerini hazır olarak kullanabilirsiniz. Genel olarak ghnsilver sitesinde son dönemlerde takı setlerinde kolye ve yüzük ön planda yer alıyor. Kolyelerin kullanım alanları ile yüzüklerin kullanım alanları her yer olabildiği için sade kolye yüzük takımları günümüzde sürekli olarak tercih edilir. Ghnsilver sitesinde özel set takımları her yıl tasarlanmaktadır.