FREE HEAVY SHIPPING ON ORDER OVER $200

ArchiCAD Eğitimi İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir

ArchiCAD

ArchiCAD; Graphisoft firması tarafından mimarlar için üretilen, üç boyutlu (3D) bilgisayar destekli tasarım programıdır. ArchiCAD ile kullanıcılar gerçek üç boyutlu görüntüyü istenilen bakış açısına uygun olarak, çerçeve, galerideki çizgileri gizlenmiş ya da renklendirilmiş veya fotorealistik görüntüleri modül ya da program değiştirmeksizin tek bir komutla elde edebilmektedirler.

 

ArchiCAD Eğitimi İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

ArchiCAD, mimar ve iç mimarların projelerinin her alanında kullanabilecekleri tasarım farklılıkları oluşturmak üzere geliştirilen bir programdır. Özellikle hazır objelerden oluşan son derece gelişmiş kütüphanesi sayesinde çalışmalarınızı kısa sürede ve verimli şekilde oluşturabilmenize olanak sağlar. Tasarımın tüm aşamalarında, istenilen bakış açılarına uygun 3 boyutlu teknik kesit ve cephe görüntüleri elde etmenize olanak sağlaması ve tüm revizyonların otomatik olarak güncellenmesi ile tasarımlarınızda zamandan kazanmanıza olanak sağlamaktadır. ArchiCAD programı ile projelendirme ve görselleştirme yapabilmek, katılımcıları kendi branşlarında aranan kişiler haline getirecektir.

ArchiCAD Kursuna Kimler Katılmalıdır?

Mimarlar, iç mimarlar, mimari alanda çalışan tüm tasarımcılar, bu bölümlerde okuyan ya da kariyerlerini bu alanda oluşturmak isteyen öğrenciler bu eğitime katılabilir.

ArchiCAD Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

ArchiCAD kursu sayesinde, çizimlerinizde zamandan kazanarak hayal ettiklerinizi tasarımlarınıza daha fazla odaklanabilir ve tasarımlarınızı özgürce yansıtabilirsiniz. Ayrıca ArchiCAD sayesinde, tasarımlarınızda yapacağınız revizyonları kolayca yönetebilir ve farklı tasarım alternatiflerini de kontrol edebilirsiniz.