KAGBY HALK KONSERLERİNDE MUHTEŞEM KAPANIŞ
Posted on: Eylül 25, 2019, by : admin

HALUK LEVENT KONSERİNİ 15 BİN KİŞİ İZLEDİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi iş birliğinde 6 yıl aranın ardından yeniden düzenlenen Altın Güvercin Beste Yarışması kapsamında düzenlenen halk konserlerinin finali muhteşem oldu. Türkiye’de 7’den 77’ye herkesin sevdiği ünlü sanatçı Haluk Levent’in sahne aldığı ücretsiz halk konserine 15 bine yakın vatandaş katıldı.

Kuşadası İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda gerçekleşen konserde ünlü sanatçı Haluk Levent, Gülendam, Yollarda, Alışamadım, Ankara gibi sevilen eserlerini hayranları için seslendirdi. Haluk Levent, Akdeniz Akşamları isimli şarkıyı 1980 darbesi sonrası dejenerasyona uğramış toplumun farklı bir yere çekmeye çalıştığını, fakat şarkının paylaşıma, dayanışmaya, sevgiye ve dostluğa dayalı bir hikayesi olduğunu ifade etti. Konser sonunda Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, ünlü sanatçı Haluk Levent’e geçtiğimiz haftalarda İzmir ve çeversinde yaşanan orman yangınlarına dikkat çekmek için çam fidanı ve Altın Güvercin Beste Yarışması plaketi hediye etti.

ALTIN GÜVERCİN BESTE YARIŞMASI FİNALİ BU AKŞAM

6 yıl aranın ardından yeniden kanat çırpan Altın Güvercin Beste Yarışması’nın final heyecanı bu akşam yaşanacak. Final Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Kuşadası Altın Güvercin Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek. Finalin hemen ardından sevilen sanatçı Edis Amfi Tiyatro da bir konser verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna bilecik sohbet