Gelibolu Şehitlik Turu Fiyatlari
Posted on: Temmuz 14, 2021, by : admin

Gelibolu Şehitlik Turu

Çanakkale’de yapılan günübirlik şehitlik turlarımız bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Gezi deneyimine farklı bir boyut kazandırmak isterseniz turlarımıza hemen göz atabilirsiniz.

Şehitlik turu ile tarihimizi en özel şekilde keşfedebilirsiniz. Günübirlik Çanakkale turlarımızla tanışmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz. Çanakkale şehitlik turu, pandemi kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. Tur kapsamı boyunca lüks turizm araçları ve rehberler eşliğinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Çanakkale şehitlik turları benzersiz bir yolculuğa sizleri çıkarıyor. Atalarımızın dünya devlerine karşı savaştığı bu destansı zaferi yerinde inceleyebilirsiniz.

Benzersiz Şehitlik Turu

Türk tarihinde önemli bir yeri bulunan Çanakkale Zaferi’ni günübirlik turlarla kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Çanakkale savaşı öncesi, savaş sırasında meydana gelen kahramanlıkları da sizlere anlatıyoruz. Çanakkale Ruhu’nu yaşatmak amacıyla düzenlenen turlarımıza bu yılda devam ediyoruz.

Günübirlik Çanakkale Şehitlik turlarımız hız kesmeden devam ediyor. Gelibolu şehitlik turu sırasında gezinin her anında zevk alacaksınız. Her yıl binlerce kişi bu gezilere katılıyor. Çanakkale şehitlik turu ile ilgili merak ettiklerinizi dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

www.canakkalesehitlikturu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna bilecik sohbet